Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závod 2013

Obranářský závod 18.5.2013

1. ročník

ZZO bez spec. (mládež, dospělí), ZVV1-spec., ZM, ZVV1, Puppy show, SPECIÁL

rozhodčí: Miroslav Kašpar, Jiří Havlík (Puppy+Speciál)

figuranti: Petr Gotzmann, Pavel Poštulka

sponzoři: Delikan, www.tvujpes.cz, Jan Martínek, obec Čermná ve Slezsku, Štěpán Hutník s.r.o., J.K. FOOD Kostera, Hart Olomouc, ZOO HOBBY, Eukanuba, Markéta Koutníková, www.zdravepamlsky.cz

 

za zpracování fotek děkuji Martina Látalová + za focení: Martina Látalová - poslušnost, Obranařský speciál - Jana Martínková, výsledky - Lenka Pohroňová

odkazy: Poslušnost , Baby show , Obranářský speicál , Momentky + výsledky

 

Výsledky závodu

ZZO - mládež

1. Denisa Metelová Roxy kříženec KK Čermná ve Slezsku 53 bodů
2. Denisa Metalová
Amélie Brouče BOC KK Čermná ve Slezsku  51 bodů
3.  Markéta Látalová
 Godrick Barabel SHE  KK Hvězda Šternberk  50 bodů
4.  Soňa Stránská
 Oxi ze Šternberské Strže
 MK  KK Hvězda Šternberk  43 bodů
5.  Markéta Koutníková
 Agys
 NO  KK Čermná ve Slezsku
40 bodů

 

dsc_0102.jpg

 

ZZO

1. Jana Skácelová
Xantos Gard Bohemia NO ZKO Vrbno pod Pradědem
 52 bodů
2.  Jana Kubálková
Andy Ranč u Kulatého Kola
NO  ZKO Hlubčická Krnov
 52 bodů
3.  Jarmila Hlaušková
Arwen
 BOC BCCCZ  50 bodů
4.  Marcela Zabloudilová Kerbenos  NO  ZKO Vrbno pod Pradědem  30 bodů

 

dsc_0032.jpg

 

ZVV1-spec

1.  Kateřina Řepištáková
Agent von Sramek
NO  KK Čermná ve Slezsku
82 bodů
2.  Lenka Galová  Arri Acacia Hill
CP  KK Budišov n.B 78 bodů
3.  Vavrla
 Xandra Helilein NO  ZKO Opava
 77 bodů
4.  Lenka Galová
Nestor Vigilo
 CP  KK Budišov n.B.
 75 bodů

 

dsc_0044.jpg

 

ZM

1.  Josef Surovec
Hokky Santa-Fe NO KK Životice
 42 / 48
2.  Martina Látalová
 Xanny Majorův Háj
 NO  KK Hvězda Šternberk
 44 / 44
3.  Jitka Jakubíková
Ricky  kříženec  KK Budišov n.B.
30 / DIS
4.          
5.          

 

dsc_0054.jpg

 

ZVV1

1.
 Josef Surovec  Frajer Gold Pedok NO KK Životice 86 / 92
2. Jaroslav Seitz Kašmír  RTW  ZKO Vrbno pod Pradědem 75 / 74
3. Olga Menšíková Kim NO KK Budišov n.B. 75 / 63
4.  Jaroslav Suszka Argo  NO ZKO Vendryně  89 / DIS
5.  Taťána Schmidtová Gimmy Panatax  NO    83 / DIS

dsc_0067.jpg

Puppy show

 

1. Michaela Martínková Baltazar Daisynina Dvora NO KK Čermná ve Slezsku 55 / 48
2. Martina Látalová
Barrack Daisynina Dvora NO KK Hvězda Šternberk
51 / 49
3.  Jana Martínková
Argo Poldarom  NO KK Čermná ve Slezsku
49 / 47
4.  Kateřina Řepišťáková A´Bruttus Ve-Fi VK KK Čermná ve Slezsku 56 / 38
  • max počet bodů 60/50

 

dsc_0073.jpg

 

SPECIÁL

1. Petr Gotzmann
Enzzo RTW SZKČ Ostrava  50/50/50/68
2.  Pavel Krmášek
Igor z Ferencova NO SZKČ Ostrava 48/45/45/66
3.  Michaela Martínková
 Channy Majorův Háj  NO KK Čermná ve Slezsku  47/45/45/63
4.  Erika Szabová Azrad  NO  ZKO Opava 45/40/40/57
5. Michaela Martínková
Aggy Daisynina Dvora
NO KK Čermná ve Slezsku 42/40/35/63
6.  Jana Čechová Erna   ZKO Opava 40/48/35/50
7.  Kateřina Řepišťáková Agent von Sramek NO  KK Čermná ve Slezsku  40/40/25/64
8. Martina Látalová Xanni Majorův Háj NO KK Hvězda Šternberk  0/20/15/5
9. Zdeněk Lederer Vinny Vikar NO   odstoupil

 

dsc_0084.jpg

 

  •  Nejlepší obrana ZM - Josef Surovec
  • Nejlepší obrana ZVV1 - Josef Surovec
  • Nejmladší pes NZŘ - Jana Kubálková, Andy Ranč u Kulatého kola
  • Nejstarší pes NZŘ - Soňa Stránská - Oxi ze Šternberské Strže
  • Nejmladší pes SPECIÁL - Martina Látalová - Xanni Majorův Háj
  • Nejstarší pes SPECIÁL - Michaela Martínková - Channy Majorův Háj
  • Nejmladší psovod - Markéta Látalová - Godriv Barabel
  • Nejstarší psovod - Taťána Schmidtová