Jdi na obsah Jdi na menu
 


rok 2011

Výsledky závodů, zkoušek, výstav a předváděček KK Čermná:

 

Obranářské závody Havířov-Bludovice 28.9.2011:

psovod
pes
kategorie
umístění
Cabák Daniel
Amélie Brouček
ZZO
?
Krausová Klára
Adi
ZZO
4. místo
Martínková Jana
Assko Daisynina Dvora
speciál
7. místo
Martínková Michaela
Messi Vikar
ZZO
5. místo

Channy Majorův Háj
speciál
4. místo

Štěkovytí Zálužné 3.9.2011:

psovod
pes
umístění
Krausová Klára
Adi
1. místo - poslušnost


3. místo - psí kousek
Martínková Michaela
Channy Majorův Háj
2. místo - poslušnost


1. místo - tah saní

Obranářské závody Frenštát p.R. 25.6.2011:

psovod
pes
kategorie
umístění
Martínková Jana
Assko Daisynina Dvora
ZM
3. místo


zadržení ze splavu
3. místo
Martínková Michaela
Channy Majorův Háj
ZVV2
1. místo


zadržení ze splavu
8. místo

Obranářské závody Olomouc-Neředín + VZ mládeže v ZZO 18.6.2011:

psovod
pes
kategorie
umístění
Daňová Iva
Jessy
ZZO
9. místo - ml.
Jakubcová Vanda
Selín
ZZO
6 .místo - ml.
Krausová Klára
Adi
ZZO
5. místo - ml.
Martínková Jana
Amélie Brouček
ZZO
4. místo - dops.
Martínková Michaela
Channy Majorův Háj
ZVV2
7. místo

VZ mládeže MSKS Ostrava-Kunčice 4.6.2011:

psovod
pes
kategorie
umístění
Martínková Jana
Channy Majorův Háj
IPO2
4. místo + nej obrana

Štěkovytí Zálužné 28.5.2011:

psovod
pes
umístění
Martínková Michaela
Channy Majorův Háj
3. místo - tah
Jakubová Vanda
Selín
???
Jozek Jaroslav
Emír
???

Obranářské závody Ostrava-Zábřeh 7.5.2011:

psovod
pes
kategorie
umístění
Cabák Daniel
Amélie Brouček
ZZO
14.-15. místo
Martínková Jana
Lexi Ja-Iv-To
ZM
1. místo
Martínková Michaela
Aggy Daisynina Dvora
ZM
2. místo
Martínková Michaela
Walas z Folinku
ZM
4. místo
Martínková Jana
Channy Majorův Háj
ZVV1
3. místo

Obranářský závod Vendryně 16.4.2011:

psovod
pes
kategorie
umístění
Martínková Michaela
Aggy Daisynina Dvora
ZM
3. místo

Walas z Folinku
ZVV1
?

Channy Majorův Háj
ZVV2
3. místo

Obranářský závod Ostrava-Kunčice 16.4.2011:

psovod
pes
kategorie
umístění
Cabák Daniel
Amélie Brouček
ZZO
10. místo
Daňová Iva
Jessy
ZZO
11. místo
Martínková Jana
Herro Orrylordblack
Baby show
5. místo
Martínková Jana
Lexi Ja-Iv-To
ZM
8. místo